بهترین وقت سفر به مشهد

بهترین وقت سفر به مشهد

بهترین وقت سفر به مشهد ؟؟؟

شاید این سوال شما برای  سفر به مشهد باشد 

 

گروه هتل افزار مشهد  ضمن آرزوی سفری خوش برای مسافرین محترم شهر مقدس مشهد، توجه آنان را به نکات ذیل جلب می نماید.
۱اگر قصد سفر به مشهد را دارید، بهترین شکل ممکن برای تنظیم برنامه سفر این است که ورودتان به مشهد ساعت ۱۰ صبح و خروجتان از شهر ساعت ۱۵ باشد. در اینصورت شما حداکثر استفاده از زمان در اختیار داشتن هتل در مشهد خود را برده اید.
2- بابت رزرو اینترنتی هتل اپارتمان در مشهد حتما از سایت های که به صورت مستقیم اقدام به رزرو می کنند هتل اپارتمان رزرو کنید . وبه مطالب و درج شده در سایت توجه کنید . در بیشتر سایت های رزرو هتل در مشهد عکس هتل را عکاس حرفی گرفته شده که با واقعیت بسیار متفاوت است .حتما به فاصله هتل اپارتمان به حرم توجه داشته باشید چرا که در قیمت ان بسبار تاثیر دارد . داشتن اسانسور در هتل اپارتمان برای بعضی از مسافران بسیار اهمیت دارد حتما قبل رزرو به این نکته توجه داشته باشید .
3-اغلب مسافران در سفر به مشهد نزدیکی هتل به حرم برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ولی بد نیست به چند نکته توجه داشته باشند.۱- هتلهای مشهد  خیلی نزدیک به حرم در بیشتر ایام سال بسیار شلوغ می¬باشند. ۲- معمولا سر و صدا در اطراف حرم حتی در نیمه شب نیز زیاد است. ۳- هتلهای  مشهد نزدیک حرم بدلیل رجوع مسافران زیاد به آنها تخفیفی برای مسافران حتی در ایام غیرپیک قائل نمیشوند.۴- کیفیت سرویس دهی اینگونه هتلها در مشهد در مقایسه با هتلهای مشابه دیگر بسیار پائین است. در نتیجه: با انتخاب هتلی در مشهد که فاصله مناسب تا حرم دارد شما علاوه بر پرداخت هزینه کمتر آرامش بیشتری خواهید داشت و کیفیت خدمات به مراتب بهتری دریافت خواهید نمود. ضمن اینکه با پرداخت تنها هزار تومان، خواهید توانست در کمترین زمان ممکن از هتل خود به حرم عزیمت نمائید. که در مقایسه با تخفیفی که بابت هتل اپارتمان  خواهید گرفت این رقم بسیار ناچیز خواهد بود.
4- بیشتر هتل اپارتمان های مشهد داری امکانات بسیار خوبی می باشد. که از بیشترین هتل تک ستاره مشهد/ دو ستاره مشهد و سه ستاره مشهد بهتر می باشد و خدمات و اتاق بهتر با قیمت بهتر دارنند 
5
- پس از انتخاب محل اقامت مشهد و اسکان در هتل در مشهد  مورد نظر حتما تعدادی کارت هتل را از متصدی پذیرش دریافت نموده و به اعضای خانواده بدهید. برای بچه¬های خردسال نیز بهتر است که کارت هتل را در جیب لباسشان قرار دهید. این موضوع هم در پیدا کردن آدرس به شما کمک می¬کند و هم در هنگام گم شدن خردسالان، در یافتن آنها بسیار مفید می¬باشد.
۴-لوازم قیمتی را با خود در سفر به همراه نیاورید و چنانچه با خود به همراه آوردید، بهتر است به قسمت امانات هتل سپرده و رسید دریافت نمایید. در بعضی هتلها نیز صندوق¬هایی به همین منظور در اتاق تعبیه گردیده است.
6 -چنان چه در مشهد هتل اپارتمان رزرو کرده اید یا سوئیت احیاج به اوردن وسایل خواب یا اشپزی نیست . بیشتر هتل اپارتمان های مشهد مجهز به اشپزخانه و سرویس خواب تخت می باشد . 
7- تعدادی از مسافران عادت دارند که مبلغی را در موقع خروجشان از هتل در مشهد به عنوان انعام به کارکنان هتل می¬دهند. اگر قصد انجام چنین کاری را دارید بهتر است که انعام را در ابتدای ورود و در صورت امکان همان مبلغ را به چند نفر بجای یک نفر بدهید. دلیل اینکار به نفع خودتان است. در اینصورت کارکنان هتلها مشهد  توجه بیشتری را در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مبذول خواهند داشت.
8-مورد بسیار مهم دیگر این که اداره اماکن شهر مشهد به دلیل مذهبی بودن شهر ، در مورد مدارک محرمیت بسیار دقیق عمل می¬کند. پس در صورت مسافرت با خانواده،حتما مدرکی دال بر محرمیت با خود به همراه داشته باشید. بهترین نوع مدرک شناسنامه می¬باشد. در غیر اینصورت هتل از شما خواهد خواست که از اداره اماکن نامه بیاورید

گروه هتل افزار رهنمای سفر به مشهد شما بهترین هتل اپارتمان مشهد با بهترین قیمت مستقیم بدون واسطه ................

منتظر دیدار شما هستیم 

 
ارسال نظرات پس از سه ماه غیر فعال شده است.

نظرات

بدون نظر