چگونه هتل اپارتمان رزرو کنیم ؟؟؟

چگونه هتل اپارتمان رزرو کنیم ؟؟؟

گروه هتل افزار مشهد راهنما رزرو هتل اپارتمان در مشهد 
گروه هتل افزار مشهد با در دست داشتن پنج هتل اپارتمان در مشهد رزرو به صورت مستقیم بدون واسطه زیر نرخ هتل اپارتمان های مشهد را با ما تجربه کنید .
چگونه در سفر هتل اپارتمان مناسب انتخاب کنیم؟

شاید برای شما هم قبل سفر به مشهد پیش امده باشد که در سفر به مشهد چگونه  هتل اپارتمان در مشهد مناسب انتخاب کنیم؟، چگونه هتل اپارتمان مناسب انتخاب کنیم؟، چگونه می توان در سفر هتل اپارتمان مناسب انتخاب کنیم؟، چگونه میتوان در سفر هتل اپارتمان مشهد مناسب انتخاب کنیم؟، توجه به نکات مهم امنیتی در هتل اپارتمان ها مشهد ، رعایت نکات مهم امنیتی در هتل اپارتمان ها مشهد ، چگونه هتل اپارتمان رزرو کنیم؟
همه چیز درباره انتخاب هتل اپارتمان  مناسب در مشهد 
● حتما آیا باید هتل گرفت؟
در یک کلام خیر! یکی از رایج ترین انواع اقامت در سفرها و خصوصا سفرهای طولانی یا دسته جمعی، اقامت در ویلا، آپارتمان، یا هتل آپارتمان است. در این محل ها معمولاً امکانات پخت و پز و لباسشویی و … دیده شده و می تواند در مقرون به صرفه کردن هزینه کلی سفرتان کمک شایانی نماید. با کمی تحقیق و وسواس می توانید جایی هتل اپارتمان رزرو کنید که کاملاً تمیز و مرتب و منظم باشد و از اقامت در آن جا واقعاً لذت ببرید.
● هتل اپارتمان های گران در مشهد 
هرچی شما به حرم امام رضا مشهد نزدیک تر شوید هتل اپارتمان در مشهد  شما گران تر می شود مثلاً در یک شهر باستانی هتل اپارتمان هایی که به محل های باستانی شهر و جاهای دیدنی نزدیک ترند از این دست محسوب می شوند. و یا در شهر هایی که قالب نمایشگاهی دارند هتل اپارتمان  های نزدیک محل های برگزاری نمایشگاه ها این چنین اند. همین طور شهر های تجاری و مراکز تجاری و بیزنسی آن شهرها. در مقابل، هتل اپارتمان هایی که در اطراف شهر واقع شده اند از یک سو امکانات بیشتری به مسافر می دهند و از سوی دیگر ارزان ترند. در مورد هتل اپارتمان های مشهد همینطور می باشد . هرچی به حرم امام رضا نزدیک تر شوید قیمت هتل اپارتمان های مشهد بیشتر و کیفیت ان پایین تر می باشد 
● موقعیت مکانی هتل اپارتمان مشهد :
در سفرهای زیارتی یا  تفریحی یا زمانی که به هوای دیدنی های یک شهر به آن سفر می کنید، اگر موقعیت هتل اپارتمان خیلی دور از مراکز خرید یا جاهای دیدنی یا زیارتی  شهر باشد، مجبور خواهید بود برای تردد در شهر از تاکسی استفاده کنید. تاکسی در بعضی شهرها واقعا گران است. انتخاب نادرست محل هتل اپارتمان در مشهد  می تواند تمام صرفه جویی شما در انتخاب هتل اپارتمان با قیمت مناسب تر را بر باد دهد! شما می توانید با انتخاب در ست هتل اپارتمان که نه زیاد نزدیک به محل مورد نظر شما باشد . که قیمت اپارتمان ان بالا تر شود ویا دور از محل مورد نظر شما باشد که مجبور به استفاده از تاکسی شوید  در هزینه سفر خود صرفه جوی کنید 
خلاصه در عمده موارد انتخاب جا و موقعیت هتل مهم است. (( البته در مورد هتل اپارتمان در مشهد کرایه تاکسی در مشهد ارزان بود و در سال 94 کرایه دربست با فاصله یک تا دو کیلمتر قیمت 4000 تومان دارد ))
حالا در این جا برای ما دو سوال پیش می آیند :
۱.چطور هتل اپارتمان  مناسب را تشخیص دهیم
برای پاسخ به اولی باید گفت جای هتل اپارتمان مناسب به هدف شما از سفر برمی گردد. وقتی به استانبول سفر می کنید اگر قصد دیدن جاهای تاریخی را دارید بهتر است هتل شما در منطقه ی «سلطان احمد» واقع شده باشد. اما اگر قصد خرید دارید یا برای کار اداری به استانبول می روید منطقه ی «تقسیم» انتخاب مناسب تری است. ولی در مورد هتل اپارتمان های مشهد اگر قست شما از سفر ادری است بهتر است در وسط شهر هتل اپارتمان رزرو کنید تا از ترافیک حرم دور باشید ولی اگر قست زیارت دارید بهتر است هتل اپارتمان در خیابان امام رضا رزرو کید . چند دلیل خوب برای گرفتن هتل اپارتمان در خیابان امام رضا وجود دارد 
_ خیابان امانم رضا در مشهد بیشترین هتل اپارتمان های مشهد را در خود جا داد است . و معمولا قیمت مناسب تری دارد 
_ هتل اپارتمان های خیابان امام رضا از نظر نزدیکی به بازار ها  نزدیک تر بوده و خیابان ان از نظر پهنا بزرگ تر است و رفت امد به حرم اسان تر می باشد 
_ در خیابان طبرسی هتل اپارتمان های  نزدیک تر هستند ولی کیفیت ان قابل مقایسه با هتل اپارتمان خیابان امام رضا نیست . بیشتر هتل اپارتمان های خیابان طبرسی مشهد در طرح خرابی اطراف حرم می باشند .       واجازه  ساخت ساز جدید ندارند . در کل قدیمی ساز هسند .خیابانهای ان کوچک و رفت وامد به حرم مشکل هست 
_ در خیابان شیرازی مشهد  مثل خیابان طبرسی در طرح بازسازی می یاشد . به چند هتل اپارتمان که در چهاره شهد به بعد وجود دارد هم از نظر کیفیت و قیمت به هتل اپارتمان های خیابان امام رضا نمیرسد و هم به  دلیل رفت بیشتر زئران عربستان به این خیابان قیمت ان بالاتر از حد معمول ان است .
_ در خیابان نواب مشهد بیشتر این خیابان تخریب و در حال ساخت است جز چند هتل جدید هتل اپارتمان جدیدی فعلا در ان ساخته نشده است .
۲.چطور هتل اپارتمان نزدیک رزرو کنیم ؟
هر کدام هتل اپارتمان های شهرها و کشورهای مختلف در سایت هایی که مخصوص سفر و توریسم هستند وجود دارند. شما به یک جستجوی کوتاه می توانید هتل های مورد نظرتان را پیدا کنید . برای اطمینان بیشتر می توانید اطلاع ان را از روی گوگل مپ چک کنید . ویا فاصله ان را از رزرو اسیون بپرسید 
● درجه بندی هتل اپارتمان ها 
چیزی که در این جا مهم است آن است که تعداد ستاره برای هتل اپارتمان لازم هست اما کافی نیست. پارامترهای دیگری در مورد هتل اپارتمان  وجود دارد که آن ها را هم باید در کنار تعداد ستاره های هتل اپارتمان گذاشت و بر اساس مجموع آن ها اقدام به انتخاب نمود.
کیفیت غذا و سرویس هتل اپارتمان ، امکانات پذیرایی و برنامه های خاص خصوصا برای بچه ها ، چشم انداز هتل اپارتمان ، تنوع اتاق ها و اندازه و امکانات داخل آن ها، امکانات رایگان هتل اپارتمنان  نظیر استخر سرپوشیده و روباز و ماساژ و محل ورزش، سهولت دسترسی به اطراف و موقعیت، آشنا بودن کارمندان هتل اپارتمان  و مفید بودن ایشان در زمانی که از آنها راهنمایی می خواهید و نکاتی از این دست، در کنار تعداد ستاره های هتل تعیین کننده درجه و کیفیت واقعی هتل اپارتمان  هستند. همین طور ممکن است برای شما نکات خاصی مهم باشد. فضای هتل و طراحی دکوراسیون که می تواند محلی یا مدرن باشد، اتاق بالکن داشته باشد ، اینترنت بی سیم حتما درون اتاق قابل دسترسی باشد حتی اگر رایگان نباشد و یا مواردی دیگر از این گونه که در نگاه اول ممکن است اصلا به چشم نیاید اما روز شما را بسازد.
از طرف دیگر کاملا ممکن است برای کسی که به یک سفر  کاری رفته یا برای دیدن جاهای دیدنی به مشهد  سفر کرده، هتل، تنها نقش خوابگاه را بازی کند که در این صورت بسیاری از پارامترهای فوق اصلا مهم نخواهد بود! به همین خاطر برای چنین سفرهایی گرفتن یک هتل ۵ ستاره و حتی ۴ ستاره احتمالا فقط هدر دادن پول است! به شرط آن که اگر هم هتل اپارتمان  ٣ ستاره گرفتید، پیشاپیش مطمئن شوید که هتل اپارتمانی خوبی انتخاب می کنید.
حتما پیش از رزرو هتل اپارتمان در مشهد  مطمئن شوید که چه امکاناتی همراه این رزرواسیون به شما تعلق می گیرد و آن ها را در هتل اپارتمان  بخواهید. ممکن است کسی این وسط فراموش کرده باشد که اتاق شما با صبحانه رزرو شده!
و دست آخر اما شاید مهم تر از همه ببینید دیگرانی که قبل از شما به این هتل رفته اند چه نظری دارند.
● توصیه های آخر در مورد رزرو هتل اپارتمان در مشهد 
۱. اگر می توانید هتل اپارتمان در مشهد خود را حدود دو سه ماه پیش از سفر رزرو کنید، معمولاً تخفیف خوبی به شما تعلق خواهد گرفت و اگر هم بخواهید آن را کنسل کنید هزینه ی ناچیزی از پرداخت شما کسر و مابقی به شما بازگردانده می شود. معمولاً این کار ارزشش را دارد. از طرف دیگر هر چه به روزهای آخر نزدیک شوید علاوه بر این که انتخاب های تان محدود می شود قیمت نیز بی رحمانه بالا می رود!
۲. اگر شهر مقصد، سرویس مترو یا اتوبوس درون شهری خوبی دارد سعی کنید هتل  اپارتمان خود را در نزدیکی ایستگاه بگیرید. حمل و نقل درون شهری خصوصاً در یک شهر غریب می تواند معضلی باشد.
۳. اگر برای مناسبتی خاص سفر می کنید، مثلا سفر ماه عسل یا سالگرد ازدواج، این را به هتل اپارتمان  بگویید. معمولاً سعی می کنند کارهایی خاص برای شما بکنند که از این سفر همیشه به خوشی یاد کنید. حتی دیده شده که اتاق نسبتاً معمولی زوج خوشبخت را به بهترین اتاق هتل ارتقاء داده اند.
۴. صبحانه هتل خصوصاً اگر هتل  اپارتمان لوکسی رزرو کرده اید می تواند حدود 5 تا15هزار تومان  برایتان هزینه داشته باشد. برای سفر کاری و تجاری گزینه بسیار خوبی است. اما اگر برای دیدن جاهای دیدنی رفته اید احتمالاً ماجراجویی پیدا کردن کافه ای در شهر و خوردن صبحانه ای مخصوص آن شهر، هم خاطره بهتری برایتان می سازد و هم ارزان تر تمام می شود.
۵. فهرست امکانات و شرایط اتاق را حتما پیش از رزرو هتل اپارتمان ، کامل و دقیق مطالعه کنید. شرایط تعریف شده برای فرزند و سن و سالش و وضعیت تخت برای او، شرایط کنسل کردن رزرواسیون، ساعت ورود  به هتل اپارتمان و ساعت خروج  از هتل اپارتمان در مشهد  و هر گونه شرط و شروط ریز و درشت که دانستن آن ها می تواند به شما کمک کند.
۶. یکی از مواردی که لازم است بدان دقت کنید آن است که آیا قیمت  هتل اپارتمان در مشهد اعلام شده برای هتل  اپارتما ن دربرگیرنده مالیات ها و هزینه های جانبی نیز هست یا خیر. سایت ها یا مراکز رزرواسیون گاهی از این امر برای بهتر نشان دادن قیمت های خود استفاده می کنند اما زمانی که می خواهید هتل اپارتمان را رزرو کنید ١٠  درصد هزینه ی اضافه بر روی صورتحساب خود مشاهده می کنید!
۷. نکته دیگری که در مطالعه شرایط اتاق باید بررسی کنید آن است که کدام یک از امکانات هتل اپارتمان در مشهد  برای شما رایگان است و کدام یک مستوجب هزینه. مثلاً در بسیاری از هتل اپارتمان  ها استفاده از باشگاه ورزشی هتل اپارتمان  رایگان است اما در مقابل استفاده از وسایل داخل یخچال خود اتاق هزینه در بر دارد، آن هم بسیار بالاتر از قیمت همان خوردنی یا آشامیدنی اگر آن را از فروشگاه بخرید! فهرست این هزینه ها معمولاً در پایان مدت اقامت شما و در زمان تسویه حساب و ترک هتل اپارتمان در قالب صورتحساب در اختیار شما قرار می گیرد و باید آن را بپردازید.
۸.اگر سن فرزند شما بیش از 4 سال است دیگر از نظر هتل خردسال محسوب نمی شود و باید او را فردی بزرگسال فرض کنید. در مورد کودکان زیر 4 سال هم شرایط هتل اپارتمان  ها با هم فرق می کند که باید پیش از سفر حتماً بررسی کنید.
۹. حتما سیع کنید هتل اپارتمان در مشهد خود را به صورت مستقیم رزرو کنید . تورهای مسافرتی مشهد  معمولا مبلغ زیادی را بابت پورسانت دریافت می کنند . شما میتوانید بابت رزرو بلیط قطار به سایت بلیط رجا بابت بلیت اتوبوس وبلیط هواپیما مشهد تهران به سایت های رزرو مستقیم رزرو انلاین که معمولا با تخفیف هستنند مراجعه کنید 
10.  قیمت بالا در سایت های رزرو هتل اپارتمان در مشهد دلیل بر کیفیت بالا ان نیست بیشتر سایت های رزوراسیون به صورت واسطه بوده وقیمت اصلی هتل اپارتمان های مشهد خیلی کمتر می باشد
11. هتل  اگر قست رزرو هتل اپارتمان در مشهد از سایت هتل افزار را دارید . لطفا حداقل 4 روز قبل سفر اقدام به رزرو هتل اپارتمان نماید ساعات تماس بین 10 تا 22 می باشد 

 

باتشکر از توجه شما به این مطلب 

ارسال نظرات پس از سه ماه غیر فعال شده است.

نظرات

  •   25 آبان 1394

    قیمت هتل اپارتمان در مشهد برای عید نوروز 95از چی قیمت شروع میشود و فاصله به حرم چقدر هست

    پاسخ : تشکر از بازدید شما از سایت هتل ازفزار مشهد
    دوست عزیز در ایام پیک هتل اپارتمان در مشهد از قیمت مختلف می باشد تعداد نفرات دوری و نزدیکی به حرم بر روی قیمت هتل اپارتمان در مشهد اثر دارد . ولی برای قیمت شما حتما 30 روز قبل اقدام به رزرو هتل اپارتمان در مشهد بنمایید